תנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

הקדמה

אתר medisra.com (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר למכירת תוספי תזונה בכלל, ומוצרי CBD בפרט, והנך מוזמן לעשות בו שימוש בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהאתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר, בין על ידי משתמש ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש כאמור.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של האתר ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד להפר את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש של אותו גוף חיצוני המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו או בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על המשתמש. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע כאמור מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר.

באתר זה עשוי להיות שימוש בעוגיות (cookies) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים, בכדי לשמור על תיעוד סטטיסטי אנונימי של המשתמש וניתוח תנועת משתמש וכיוצ"ב, ובנוסף להקל על המשתמש על מנת שלא יצטרך להזין את פרטיו האישיים בכל פעם שיבקר באתר באיזור המחייב רישום ועל מנת לשפר את חוויית המשתמש באתר. הנהלת האתר רשאית לעשות שימוש בעוגיות, כל משתמש יכול להגדיר את הדפדפן כך שיסרב לעוגיות אך ייתכן וחלקים מהאתר עלולים לא לתפקד כראוי בגין סירוב משתמש לשימוש בעוגיות. למידע נוסף אנא עיין בתנאי הפרטיות המפורסמים באתר.

תנאי משלוח של מוצרים באתר

האתר עושה שימוש בשירותיהם של צדדים שלישיים אשר מוכרים ו/או מייצרים את המוצרים אשר מוצעים למכירה באתר, כך שאותם מוצרים נשלחים ישירות על ידי אותם צדדים שלישיים למשתמשי האתר. השימוש בשיטת זו נועדה לשם הבטחת יעילות מקסימלית והורדת עלויות עבור משתמשי האתר.

למידע נוסף אודות תנאי המשלוח של כל צד שלישי כאמור, ראה הרחבה באתרי האינטרנט של אותם צדדים שלישיים בקישורים הבאים:
Goldi Hemp

Medisra Group

בכדי להבטיח רמת שירות לקוחות גבוהה, האתר יעשה את מרב המאמצים כי מוצרים אשר נרכשו דרך האתר יישלחו לרוכשים כאמור תוך יום עסקים ובכל מקרה לא יותר משבעה ימי עסקים מיום הרכישה. במידה ומשלוח לא הגיע ליעדו תוך 28 ימי עסקים, האתר יפצה את הלקוח במוצר חליפי, זיכוי או החזר, לפי בחירת הלקוח.

האתר לא ישא בכל אחריות בעניין משלוחים של מוצרים או הכנסתם לישראל, לרבות מכסים, מיסים, היטלים וכיוצא בזאת.

למידע נוסף אנא עיין במדיניות משלוחים והחזרות המפורסמת באתר.
 

שימוש בתוספי תזונה

למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות או לשמש כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור על פי הוראות החוק. תוספי תזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, אלא בהמלצת רופא.

חוקיות המוצרים באתר

כל המוצרים הנמכרים באתר חוקיים במדינה ממנה הם נשלחים. אין באפשרותנו לספק כל מידע בקשר עם חוקיות המוצרים בכל מדינה אחרת. באחריות המשתמש לבדוק את המצב החוקי ואת תקנות היבוא והמכס במדינה אליה נשלחים המוצרים. בהזמנתך את המוצרים באתר, את/ה מצהיר כי המוצר שהוזמן הינו חוקי במדינה אליה ישלח אותו מוצר, וכי את/ה מקבל/ת על עצמך את כל האחריות בנוגע לחוקיות המוצר/ים שישלחו אליך.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הקרואטי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הקרואטיים בלבד בזאגרב